Witte wakkere wereld

Gepubliceerd op 21 januari 2026 om 10:33

 

Het sneeuwde!

 

Chapo voor de sneeuwruimers en gemeentewerkers die zo strooiden dat zelfs ik op de fiets veilig door het verkeer kon!

Ik reed over de Noordewierweg, net nieuw bestraat, prachtig. Ineens zag ik het, de kerstverlichting in de verte, het plein met de koffiekar maar vooral….. de kinderwagen en de rollator even niet op de gladde stoep, een auto voorzichtig geduldig en ik relaxed op de fiets: samen maakten we gebruik van eenzelfde droog stukje veilige straat. Eensgezind en gelaten voegden we naar elkaar.

Een hemels tafereel!

In het leuke boekje “Wakker in Gods wereld” en in de podcast spreken Oeds en Jack over vertrouwen als de adem van de kerk.

Hier op straat zag ik het even gebeuren, we vertrouwden elkaar, hielden rekening met elkaar, maakten plaats voor elkaar.

Wat zou de wereld er anders uit zien als we dat wat meer deden!

 

Laat de sneeuw maar weer komen.

 

 

geschreven door : Gerrie